ROADTRIP TO PANAMA

ROADTRIP TO PANAMA

Saturday, December 28, 2013

Australiškos kalėdos

Kadangi mums kalėdos asocijuojasi su sniegu, šiltais namais, šeima, o ne karščiais, darbu ir vorais, kalėdų kaip ir nešventėme...
Kalėdų dieną man (Gintarei) teko darbuotis. O Mantautas tuo metu pliuškenosi vandenyne, kaip ne keista. Darbas prasidėjo 7 val ryto, todėl darbo garažas buvo uždarytas ir savo draugą dviratį palikau prirakintą prie pastato ant pėsčiųjų takelio. Baigusi darbą (6 val vakaro), draugo ant gatvės neberadau... Štai tau ir "su ŠVENTOM kalėdom". 
Tačiau čia ir pasirodė KARMA:
Mūsų namo gyventojai išsikraustė ir išgirdę mūsų kalėdų istoriją nusprendė mums atiduoti vieną iš savo dviračių, tereikėjo susitvarkyti padangos kamerą, kurią jau buvome jiems nupirkę. Štai kaip būna: vieni atema, kiti duoda. Štai mūsų naujas draugas:

Da wir unter 'Weihnachten' was anderes verstehen als Hitze, Arbeit und Spinnen, haben wir sie nicht richtig gefeiert. 
An Weihnachten musste ich arbeiten. Meine Arbeit began um 7 Uhr morgens. Meinen Fahrrad habe ich auf der Straße gelassen. Nach der Arbeit, um 6 Uhr Abends war mein Freund weg... 
Doch KARMA egzistiert: Unsere Nachbarn ziehen aus und als sie hörten, wie unsere Weihnachten waren, haben sie uns einen ihrer Fahrräder geschenkt. Das ist unser neuer Freund.


Kalėdinės dovanėlės:

Mantauto:
džinsinė lemenė kaip iš serialo "Sons of Anarchy".

 Gintarės:
bilietai į 7 pasaulio geriausių iliuzionistų šou. 
 

http://www.youtube.com/watch?v=8Vl26paBRIE <- Žiūrėti čia. 

Šis tas iš kalėdinių vaišių: