ROADTRIP TO PANAMA

ROADTRIP TO PANAMA

Sunday, January 31, 2016

Priežastys, dėl kurių verta pasiimti tranzuotojus

Tranzuotojai dažniausiai nebūna tyleniai, norintys nemokamai pavažiuoti. Žmonės dažnai tranzuoja arba ima tranzuotojus, nes nori pakalbėti. Tokio tipo žmonės dažniausiai turi įdomių istorijų, išgyvenimų, žinių ir patarimų. Todėl mes ir mėgstame tranzuoti - visados sužinai ką nors naujo. Per vieną dieną paėmėme tris tranzuotojas. Pirmoji mums parodė, kur yra užsislėlęs, juodo smelio, nudistų pliažas. Ji mus pravedė pro uolietą pakrantę ir staiga atsidūrėme visiškoje kūno laisvėje. Tik gaila, kad juodas smėlis labai greit ir stipriai įkaista, visados norisi glaustis pavėsyje.
Antroji tranzuotoja mums parodė kur yra šiltų versmių šaltiniai. Viename iš jų buvo trisdešimties laipsnių šiltumo, labai skaidrus ir tik lengvai sūrus vanduo. Čia su Mantautu praleidome daug laiko, daug nardėme ir grožėjomės Havajietiškomis žuvytėmis.
Jas abi tą patį vakarą sutikome renginyje, pavadinimu " Dėdės Roberto". Tai buvo vietinis renginys, vykstantis du kartus per savaitė. Savo pobūdžiu labai priminė Kaziuko Mugę arba miesto šventę - buvo daugybė rankdarbių, šviežaus maisto, įvairių maisto gaminių, gyva muzika, šokiai ir labai gera nuotaika. Ši šventė visiškai nebuvo turistinė, buvo labai atokioje salos vietoje, todėl labai džiaugiames pabendravė su vietiniais ir susipažinę su jų gyvenimo būdu.